17. Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne na

17. Niedzielę zwykłą

29 lipca 2012 r.

 

 

Liturgia tygodnia

Poniedziałek, 30 lipca,  Msza za + Józefa Jakóbczyk (1. rocznica śmierci);

Wtorek, 31 lipca, wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera, Msza za ++ Stanisławę i Izydora Borkowskich (1. rocz. śm.)

Środa, 1 sierpnia,  wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła,  Msza za ++ Jana i Antoninę Kozubek;

Czwartek, 2 sierpnia,  Msza za + Jana Kunderę (od sąsiadów);

Piątek, 3 sierpnia, Msza za + Jana Kunderę (od Janiny i Henryka Zychów);

Sobota, 4 sierpnia, 17.00 Msza ślubna: Milena Obara – Szymon Matysek; Nie ma mszy św. o godz. 18.00!

 

Niedziela, 5 sierpnia, XVIII niedziela zwykła będzie niedzielą adoracji Najświętszego Sakramentu. Msze w następujących intencjach:

8.00  ++ Jana i Zofię Siniarskich;

10.00 Msza o szczęśliwe rozwiązanie dla Martyny;

12.00  ++ Mariannę i Jana Obara;

16.00  O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Boskiej dla Mariana z okazji 60-tych urodzin;

 

Wszystkim wybierającym się na Kielecką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę przypominamy o konieczność odebrania formularza zgłoszeniowego z zakrystii. Wszyscy zaś, którzy za względu na stan zdrowia, brak urlopu, czy z innych powodów nie mogą wędrować do Matki Boskiej, są zaproszeni do duchowego udziału w pielgrzymce. Patronem grupy będzie bł. Jan Paweł II, a przewodnikiem ks. Wojciech Pikos. Pielgrzym duchowy deklaruje swój udział przez zapisanie się w zakrystii na liście i odebranie legitymacji duchowej, a następnie będzie się łączył duchowo z pielgrzymami w dniach pielgrzymki przez odmawianie dziesiątka różańca w intencjach Kościoła Kieleckiego, jego pasterzy, parafian i o powołania. W intencji pielgrzymów duchowych codziennie przewodnik grupy będzie odprawiał Mszę św.