33. Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne

na 33. niedzielę zwykłą

18 listopada  2012 r.

  • Liturgia tygodnia

Poniedziałek, 19 listopada, wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy, Msza za + Piotra Kucharskiego (od koleżanek z pracy);

Wtorek, 20 listopada, wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera, Msza za + Piotra Kucharskiego (od zakładu pogrzebowego Kalia).

Środa, 21 listopada, wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, Msza za ++ Cecylię, Stefana i ++ z rodzin Rutka i Bugajski, 2)+ Józefa Kalitę (gregorianka);

Czwartek, 22 listopada, wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, Msze za 1) ++ Wiktorię Kocot, męża Wincentego i syna Alojzego, 2) + Józefa Kalitę (gregorianka);

Piątek, 23 listopada, Msze św.: 1) za + Piotra Kucharskiego (od rodziny z Masłowa); 2) + Józefa Kalitę (gregorianka);

Sobota, 24 listopada, wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i towarzyszy, Msze św.: za + Józefa Kalitę (gregorianka odprawiona zostanie o godz. 7.00 w kaplicy Domu Księży Emerytów); 1) + Piotra Kucharskiego (od rodziny z Cedzyny); 2) ++ z wypominek,

 

Niedziela, 25 listopada, Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, Msze w następujących intencjach:

8.00 ++ Czesława, Mirosława, Antoniego i Anielę;

10.00 ++ Stanisława, Józefa i Józefa;

12.00 O Boże błogosławieństwo dla Katarzyny Kundera z okazji 18-tej rocznicy urodzin;

16.00 + Danutę Stokowiec;

+ Józefa Kalitę (gregorianka, odprawiona zostanie w kaplicy Domu Księży Emerytów);

 

  • Inne ogłoszenia

 

Zbiórka pieniędzy do puszek na potrzeby chrześcijan w Egipcie, przeprowadzona w ubiegłą niedzielę przyniosła sumę 594,- zł, które zostały przekazane na konto Stowarzyszenia Apostolskiego „Kościół w Potrzebie”. Dziękuję za złożone ofiary.

 

W środę, 21 listopada, po Mszy zapraszam Członkinie Żywego Różańca na spotkanie do salki przy kościele nt. działalności misyjnej Kościoła.

 

Z okazji wspomnienia św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, przypadającego we czwartek, 22 listopada, na Mszę św. zapraszam scholę. Po Mszy spotkanie na plebanii.

 

W piątek, 23 listopada o godz. 16.00 zapraszam młodzież, by włączyła się w przygotowania do spotkania młodych z dekanatu, które odbędzie się w najbliższą sobotę.

 

W sobotę, 24 listopada, spotkanie modlitewne młodzieży dekanatu masłowskiego w Dąbrowie. Początek o godz. 18.15 w sali pod kościołem. W programie: zawiązanie wspólnoty, śpiewy, okazja do spowiedzi, Msza św., agapa.