13. Niedziela zwykła

Przepraszamy za zwłokę związaną z dodaniem bieżących ogłoszeń.

Ogłoszenia parafialne

na 13. niedzielę zwykłą

28 czerwca 2015 r.

 

Liturgia tygodnia

 

Poniedziałek, 29 czerwca, uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła, Msza św. za + Józefa Staszewskiego (gregorianka);

Wtorek, 30 czerwca, Msza św. za + Józefa Staszewskiego kończąca Msze gregoriańskie;

Środa, 1 lipca, Msza św. za + Józefę Postulak – od wnuczki Agnieszki z Mężem i Córką;

Czwartek, 2 lipca, Msza św. za + Józefę Postulak – od uczestników pogrzebu;

Piątek, 3 lipca, święto św. Tomasza, apostoła, Msze św.: 1) za + Jana, Annę, Mariannę i Jerzego Milera, 2) za dusze w Czyśćcu cierpiące;

Sobota, 4 lipca, o godz. 13.00 chrzest Jadwigi Majewskiej, o godz. 14.00 chrzest Marty Sówki, o godz. 16.00 Msza św. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Heleny Zapały z okazji urodzin oraz w intencjach Andrzeja i Heleny Zapałów z okazji 40. rocznicy ślubu, o godz. 18.00 Msza o Boże błogosławieństwo dla Marcina z okazji 21. urodzin;

 

Niedziela, 5 lipca, XIV Niedziela zwykła. Msze w następujących intencjach:

8.00 za ++ Mariannę i Władysława Borkowskich – od rodziny Zemstów;

10.00 za + Jana Ksela i zmarłych z rodziny;

12.00 za ++ Stefana, Janinę, Zygmunta, Halinę Łysaków i Franciszkę Sękowską;

16.00 za ++ Władysława, Zofię i Stefana;

 

Inne

 

Serdecznie dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na dokończenie budowy i wyposażenia naszego kieleckiego Hospicjum prowadzonego przez Caritas diecezjalną. Zbiórka przyniosła kwotę 1057,- zł. Podziękowanie, które zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń otrzymaliśmy też od Zarządu Caritas.

 

Sakramentalny związek małżeński planują zawrzeć: Anna Błońska, panna z naszej parafii i Michał Kaczan, kawaler z parafii Matki Boskiej Królowej Polski w Kielcach. Zapowiedź druga.

Tomasz Piotr Borkowski, kawaler z naszej parafii i Katarzyna Małgorzata Biernat, panna z parafii pw. Św. Antoniego Padewskiego w Kielcach. Zapowiedź pierwsza. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich zachodzących między narzeczonymi powinien powiadomić tutejszą kancelarię parafialną.