Niedziela Wielkanocna

Zdjęcia z Wielkiego Piątku: http://kielce-dabrowa.pl/galeria/wielki-piatek-25-iii-2016

Zdjęcia z Wielkiej Soboty: http://kielce-dabrowa.pl/galeria/wielka-sobota-26-iii-2016

Ogłoszenia parafialne

na Niedzielę Wielkanocną Zmartwychwstania Pańskiego,

27 marca 2016 r.

Liturgia Tygodnia

 

Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy, 28 marca, Msze w następujących intencjach:

6.30 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla uczestników procesji „Emaus” i dar życia wiecznego dla zmarłych;

10.00 za + Władysławę Janyst – od wnuków i wnuczek;

12.00 za ++ Edwarda i Władysława Radomskich oraz Wojciecha, Zofię i Henryka Zacharskich;

Nie ma Mszy o godz. 16.00

 

Wtorek w Oktawie Wielkanocy, 29 marca, Msze św.: 1) O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Boskiej dla Agnieszki z okazji 40-tych urodzin; 2) za + Anielę Kaczmarczyk – od rodzin Majcherczyków i Słabiaków;

Środa w Oktawie Wielkanocy, 30 marca, Msze św.: 1) za + Anielę Kaczmarczyk – od rodziny Kozubków, 2) za ++ Teresę, Andrzeja i Pawła Wiejasów;

Czwartek w Oktawie Wielkanocy, 31 marca, Msze św.: 1) za ++ Piotra (6. rocznica śmierci) i Łukasza Kumorów; 2) za + Anielę Kaczmarczyk – od rodziny Biskupskich.

Piątek w Oktawie Wielkanocy, 1 kwietnia, Msze św.: 1) O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski oraz na podziękowanie za małżeńską wspólnotę Edyty i Sylwestra Zacharskich w 25 rocznicę ślubu; 2) za ++ Mariannę (w 12. rocznicę śmierci), Franciszka, Jerzego i Władysława;

 

Sobota w Oktawie Wielkanocy, 2 kwietnia. O godz. 14.00 chrzest Oskara Greinke; o godz. 15.00 chrzest Antoniego Boryckiego; o godz. 18.00 Msza za ++ Michała Bugajskiego i zmarłych z rodzin Bugajskich i Cedrów;

 

II Niedziela Wielkanocna czyli Uroczystość Miłosierdzia Bożego, 3 kwietnia. Msze w następujących intencjach:

8.00 za ++ Bożenę Czerwińską, Marcina Stefańczyka, Zbigniewa Wilczyńskiego i zmarłych z rodzin Adachów i Kozubków;

10.00 za ++ Mariannę i Władysława Sowów oraz Krystynę Adach;

12.00 za + Bronisławę Zielińską w 16. rocznicę śmierci;

16.00 za ++ Zdzisława, Mariannę, Jana Cedrów i Antoninę i Józefa Świerczów;

 

 

Inne:

W niedzielę 3 kwietnia wraz z Parafialnym Zespołem Caritas serdecznie zapraszamy na wielkanocne spotkanie seniorów naszej parafii. Odbędzie się ono w sali katechetycznej po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00.

Sakramentalny związek małżeński planują zawrzeć: Aleksandra Sylwia Stępień, panna, córka Mirosława i Elżbiety, nasza parafianka i Jacek Mazurczak, kawaler z parafii Leszczyny, s. Jana i Krystyny. Zapowiedź druga.

Marta Kundera, panna, córka Henryka i Henryki, nasza parafianka i Tomasz Czwartosz, kawaler, syn Bogusława i Haliny, z parafii Bożego Miłosierdzia w Kielcach. Zapowiedź pierwsza. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich zachodzących miedzy narzeczonymi powinien powiadomić tutejszą kancelarie parafialną.