13. Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne

na XIII Niedzielę Zwykłą,

26 czerwca 2016 r.

 

Liturgia Tygodnia

Poniedziałek, 27 czerwca, Msza św.: 1) za ++ Władysława i Władysława Piskulaków, 2) za ++ Władysława, Helenę i Feliksa;

Wtorek, 28 czerwca, wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika. Msza św.: 1) za ++ Kazimierza (30. rocznica śmierci) oraz zmarłych z rodzin Rzędowskich i Januchtów, 2) za ++ Władysława i Mariusza Bysiaków;

Środa, 29 czerwca, uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św.: 1) O Boże błogosławieństwo zdrowie i potrzebne łaski w dorosłym życiu dla Patryka z okazji 18-tych urodzin, 2) O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Boskiej dla rodziny Wiśnickich, 3)  O Boże błogosławieństwo i na podziękowanie za Trójcy Najświętszej za 25. Lat małżeńskiej wspólnoty Anny i Andrzeja oraz w intencji ich rodziny;

Czwartek, 30 czerwca. Msza św.: 1) O powołania do kapłaństwa i życia zakonnego, 2) za ++ Piotra i Piotra Kumorów  oraz Władysława i Anielę;

Piątek, 1 lipca, pierwszy piątek miesiąca, okazja do spowiedzi od 17.15; Msza św.: 1) za + Józefę Postulak (gregorianka), 2) za ++ Stanisławę Kozubek (14. rocznica śmierci) i zmarłych z rodziny Kozubków;

Sobota, 2 lipca. Msza św. O Boże błogosławieństwo zdrowie i potrzebne łaski oraz na podziękowanie za 30 lat małżeńskiej wspólnoty Marii i Władysława – od dzieci, 2) za + Józefę Postulak;

 

Niedziela, 3 lipca. XIV Niedziela zwykła. Msze w następujących intencjach:

8.00 za ++ Edwarda, Władysława, Stanisława, Stanisławę i Wacława;

10.00 za Wincentego, Stanisława, Anielę i Stanisławę Januchtów;

12.00 za + Józefę Postulak;

16.00 za ++  Janusza i Piotra Boguszów oraz Anadrzeja i Jacka Klimków;

 

Inne:

W środę, 29 czerwca, po Mszy spotkanie Parafialnego Centrum Światowych Dni Młodzieży.

Sakramentalny związek małżeński planują zawrzeć:

Jacek Wojciech Żak, syn Andrzeja, kawaler z naszej parafii i Ewelina Danuta Kulicka, córka Grzegorza, panna z parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Wiśniówce. Zapowiedź druga.

Katarzyna Biskupska, panna z naszej parafii, córka Barbary i Zdzisława oraz Marek Cedro, kawaler z parafii w Masłowie, syn Mariana i Jadwigi. Zapowiedź druga. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich powinien powiadomić tutejszą kancelarię parafialną.