Niedziela Chrztu Pańskiego

Ogłoszenia parafialne

na Niedzielę Święta Chrztu Pańskiego

8 stycznia 2017 r.

 

Liturgia Tygodnia

Poniedziałek, 9 stycznia, O godz. 8 – Msza św. za ++ Krystynę i Roberta Libochów;

Wtorek, 10 stycznia. O godz. 8.00Msza św. za + Krystynę Skolik;

Środa, 11 stycznia. O godz. 8.00 – Msza św. za + Krystynę Skolik;

Czwartek, 12 stycznia. O godz. 8.00 – Msza św. za Krystynę Skolik;

Piątek, 13 stycznia. O godz. 8.00 – Msza św. za + Krystynę Skolik; o godz. 19.00 w kaplicy MB Pocieszenia Droga krzyżowa z młodzieżą. Zapraszamy młodych i dorosłych;

Sobota, 14 stycznia. O godz. 8.00 Msza św. za + Krystynę Skolik;

 

Niedziela, 15 stycznia, II Niedziela zwykła. Msze w następujących intencjach:

8.00 za + Stanisławę Kijak – od męża Stanisława;

10.00 za ++ Kazimierza Siudę w 3. rocznicę śmierci oraz Andrzeja Siudę;

12.00 za ++ Władysława Zagnińskiego w 11. rocznicę śmierci oraz Zofię i Stanisława;

16.00 za ++ Anielę i Józefa Leśniewskich oraz Stefana Leśniewskiego;

 

Inne

W ubiegły piątek, w Uroczystość Objawienia Pańskiego, złożyliśmy ofiary na działalność misyjną Kościoła. „Bóg zapłać” za to wsparcie, tak potrzebne polskim misjonarzom i misjonarkom. Dziękuje serdecznie za życzliwe przyjęcie przez rodziny mieszkające na Kolonii i przy ul. Starogórskiej grupy Kolędników Misyjnych – młodzieży naszej parafii, która włączyła się w ogólnopolską akcję pomocy misjom. Dziękuję też Pani Elżbiecie i Pani Magdzie oraz dzieciom z naszej szkoły podstawowej nr 4 za przygotowanie i dwukrotnie przedstawienie sympatycznych jasełek – Czwarty król.

W piątek, 20 stycznia, w Hali Legionów odbędzie się koncert Betlejem w Kielcach. Od przyszłej niedzieli będzie można w naszym kościele nabyć bilety na to przedstawienie w cenie od 60 do 80 złotych. Dochód z tego przedstawienia przeznaczony zostanie na dożywianie ubogich – Głodnych nakarmić.

Jutro, w poniedziałek 9 stycznia 2017, pragnę kontynuować wizytę duszpasterską przy ul. Warszawskiej, od strony Kielc.