12. Niedziela zwykła

Ogłoszenia  parafialne

na Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela (XII Niedziela zwykła)

24 czerwca 2018 r.

 

Liturgia tygodnia

Poniedziałek, 25 czerwca. Msza św.: 1) O Boże błogosławieństwo w życiu konsekrowanym dla s. Joanelli – od rodzeństwa i rodziny, 2) za +  Józefa Kozubka – od Wiesławy Obary z Radlina, 3) za + Antoninę Zagnińską (gregorianka);

Wtorek, 26 czerwca. Msza św.: 1) za + Jana Bandrowskiego, 2) za + Antoninę Zagnińską, 3) za + Józefa Kozubka – od rodziny Kwiecińskich z Radomia;

Środa, 27 czerwca. Msza św.: 1) za ++ Władysława, Helenę i Feliksa, 2) za + Antoninę Zagnińską, 3) za + Józefa Kozubka – od chrześnicy Moniki z rodziną, 4) za + Władysława Cioska;

Czwartek, 28 czerwca. Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika. Msza św.: 1) za ++ Władysława, Helenę i Władysława Piskulaków, 2) za + Antoninę Zagnińską, 3) za + Józefa Kozubka – od rodziny Adamczyków 4) O Boże błogosławieństwo dla Oliwii Machul z okazji urodzin;

Piątek, 29 czerwca. Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Msza św.: 1) za + Antoninę Zagnińską, 2) za + Józefa Kozubka – od rodziny Bartyzelów z dziećmi, 3) za ++ Anielę i Stanisława Gilów – od Haliny Zagnińskiej z rodziną, 4) za ++ Piotra, Anielę, Piotra i Władysława;

 

Sobota, 30 czerwca.

17.00 Msza ślubna Patrycji Kumor i Łukasza Hrabąszcza;

18.00 Msza św.: 1) za + Antoninę Zagnińską, 2) za + ks. prał. Stefana Borowca – od rodziny Cedrów;

 

Niedziela, 1 lipca. XIII Niedziela zwykła. Msze w następujących intencjach:

8.00 za + Józefa Staszewskiego;

10.00 za  + Stanisława Kołomańskiego;

12.00 za + Kazimierza Kunderę (gregorianka);

16.00 za ++ Jana, Mariannę i Dominika Radków;

 

Inne

Zbiórka elektrośmieci odbędzie się 27 czerwca (środa) na parkingu przykościelnym.  Ich odbiór nastąpi 28 (czwartek), przed południem.

W piątek 29 czerwca, wyjątkowo, zapraszamy do sali na plebanii na ostatnie przed wakacjami spotkanie Sobota ze Słowem Bożym.

Sakramentalny związek małżeński planują zawrzeć:

Ewa Papros, córka Zygmunta i Marii, panna z naszej parafii oraz Bartosz Giżyński, syn Wojciecha i Ewy z parafii św. Michała Archanioła w Płońsku. Zapowiedź druga.

Norbert Michał Kozubek, syn Jana i Barbary, kawaler z naszej parafii oraz Daria Anna Masztalerz, córka Dariusza, panna z parafii św. Stanisława, biskupa i męczennika w Kielcach. Zapowiedź pierwsza. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich zachodzącymi między narzeczonymi powinien powiadomić naszą kancelarie parafialną.