26. Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne

na XXVI Niedzielę zwykłą

29 września 2019 roku

Liturgia tygodnia

Poniedziałek, 30 września. Wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.

17.00 Msza św.: 1) za + Wacława Michtę (gregorianka), 2) za + Anielę Radek – od rodziny Cibów i Machulskich, 3) za + Zofię Brzozę – od rodziny z Wiśniówki, 4) za + Zdzisława Januchtę – od rodziny Okońskich;

Wtorek, 1 października. Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.

17.00 Nabożeństwo różańcowe. Msza św.: 1) za + Józefa Kozubka (gregorianka), 2) za ++ Mariannę i Stanisława Pabisów oraz Piotra i Anielę Borkowskich, 3) za + Mariana Bakalarza – od rodziny Stanisława Dolezińskiego, 4) za + Anetę Piwowarczyk – od siostry Małgorzaty z mężem i dziećmi;

Środa, 2 października. Wspomnienie świętych Aniołów Stróżów.
17.00
Nabożeństwo różańcowe. Msza św. : 1) za + Józefa Kozubka, 2) za ++ Teresę, Andrzeja i Pawła Wiejasów, 3) za + Zofię Brzozę – od uczestników pogrzebu, 4) za + Zdzisława Januchtę – od rodziny Wójcików;

Czwartek, 3 października. Pierwszy czwartek miesiąca.

17.00 Nabożeństwo różańcowe. Msza św.: 1) za + Józefa Kozubka, 2) za ++ Zofię i Wincentego Orlińskich oraz zmarłych z rodziny Czerwców, 3) O Boże błogosławieństwo dla Marii Zajki z okazji urodzin, 4) za + Anetę Piwowarczyk – od siostry Renaty z mężem i córkami; nabożeństwo pierwszoczwartkowe;

Piątek, 4 października. Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.Pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz.16.30.

17.00 Nabożeństwo różańcowe. Msza św.: 1) za + Józefa Kozubka, 2) za ++ Piotra i Jana Boguszów, 3) za + Józefa Kozubka w 4. rocznicę śmierci, 4) za Parafian; nabożeństwo pierwszopiątkowe;

Sobota, 5 października. Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. Pierwsza sobota miesiąca.

7.00: Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny  za + Zofię Brzozę – od zakładu pogrzebowego Kalia;

16.00 Msza ślubna Łukasza Kukiałki i Małgorzaty Jaroń

17.00 Nabożeństwo różańcowe. Msza św.: 1) za + Józefa Kozubka, 2) za + Stanisława Kunderę w 19. rocznicę śmierci, 3) za +Irenę Kolus – od chrześnicy z rodziną, 4) za + Zdzisława Januchtę – od uczestników pogrzebu;

Niedziela, 6 października. XXVII Niedziela zwykła. Msze w następujących intencjach:

8.00 za + Józefa Kozubka;

10.00 za + Jana Bandrowskiego w 3.rocznicę śmierci – od koleżanki z USA; poświęcenie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych;

12.00 Na podziękowanie za otrzymane łaski i o Boże błogosławieństwo dla Wandy i Stanisława w 45. rocznicę ślubu;

15.30 Nabożeństwo różańcowe;

16.00 za ++ Zdzisława, Adama, Teresę, Danutę oraz zmarłych z rodziny Cedrów;

Inne

Od jutra Msze św. w naszej parafii odprawiane są o godz. 17.00. 1 października rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe, które w dni powszednie odprawiane są o godz. 17.00 (przed Mszą św.) zaś w niedziele o godz. 15.30. Gorąco zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, o którą prosiła Matka Boska w objawieniach fatimskich.

Pragniemy przypomnieć, że w najbliższą sobotę 5 października odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca w Archiopactwie Ojców Cystersów w Jędrzejowie. Bardzo proszę o zgłaszanie swojego  udziału w pielgrzymce w zakrystii. Program pielgrzymki dostępny na plakacie w przedsionku kościoła.

          We wtorek, 1 października, Parafialny Dzień Chorych. Proszę o zgłaszanie chorych i osób w podeszłym wieku w zakrystii. Początek odwiedzin o godz. 8.00 od strony Kolonii.

          Sakramentalny związek małżeński planują zawrzeć Weronika Ciopińska, córka Wiktora, panna z naszej parafii oraz Daniel Chronowski, syn Andrzeja, kawaler z parafii w Tarnobrzegu. Zapowiedź pierwsza. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich zachodzących między narzeczonymi powinien powiadomić naszą kancelarię parafialną.