27. Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne

na XXVII Niedzielę zwykłą

6 października 2019 roku

Liturgia tygodnia

Poniedziałek, 7 października. Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

17.00 Nabożeństwo różańcowe.Msza św.: 1) za + Józefa Kozubka (gregorianka), 2) za ++ rodziców chrzestnych: Józefę, Ignacego i Marię, 3) za + Stanisława Machula – od syna Tomasza z rodziną;

Wtorek, 8 października.

17.00 Nabożeństwo różańcowe.Msza św.: 1) za + Józefa Kozubka (gregorianka), 2) za ++ Jana i Józefę Cedrów oraz Stefana i Karola, 3) za + Zofię Brzozę – od rodziny Biernatów, 4) za + Anetę Piwowarczyk – od uczestników pogrzebu;

Środa, 9 października. Wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.
17.00
Nabożeństwo różańcowe. Msza św.: 1) za + Józefa Kozubka, 2) za + Henryka Wotlińskiego w 15. rocznicę śmierci, 3) za + Zofię Brzozę – od rodziny Tutajów z ul. Witosa; nabożeństwo do bł. Wincentego Kadłubka

Czwartek, 10 października.

17.00 Nabożeństwo różańcowe.Msza św.: 1) za + Józefa Kozubka, 2) za ++ Franciszka (18. rocznica śmierci), Mariannę, Barbarę, Jerzego i Władysława, 3) za + Anetę Piwowarczyk – od rodziny Biernatów, 4) o Boże błogosławieństwo dla Adama i Małgorzaty w 30. rocznicę ślubu;

Piątek, 11 października.

17.00 Nabożeństwo różańcowe.Msza św.: 1) za + Józefa Kozubka, 2) za ++ Krystynę i Jerzego Skolików, 3) za + Zofię Brzozę – od Heleny Januchty, 4) za + Zdzisława Januchtę – od rodziny Krajewskich i Andrzeja Tomaszewskiego;

Sobota, 12 października.

17.00 Nabożeństwo różańcowe. Msza św.: 1) za + Józefa Kozubka, 2) za + Mariana Bakalarza – od zakładu pogrzebowego Kalia, 3) za + Zdzisława Januchtę – od rodzin Wołowców i Toporków, 4) O Boże błogosławieństwo dla Pawła i Agaty Matysków w 10. rocznicę ślubu;


Niedziela, 13 października. XXVIII Niedziela zwykła.
Msze w następujących intencjach:

8.00 za ++ Edwarda, Stanisława, Władysławę, Stanisławę i Wacława;

10.00 za ++ Władysławę, Wacława, Krzysztofa Jandów oraz Bożenę Cielębę;

12.00 za + Antoninę Zych – od syna Janusza z rodziną;

16.00 za + Władysława Wypycha w 1. rocznicę śmierci;

20.00 Msza św. i nabożeństwo fatimskie: 1) za + Józefa Kozubka, 2) za ++ Mariannę, Józefa, Jana Bandrowskiego oraz Stanisława, Józefę i Karola Salwę, 3) za ++ Antoninę i Stanisława Zagnińskich oraz zmarłych z rodziny Dudzińskich, 4) za + ks. prał. Stefana Borowca;

Inne

Wczoraj w Archiopactwie Cysterskim w Jędrzejowie odbyło się modlitewne spotkanie Róż Żywego Różańca z Diecezji Kieleckiej. Wzięło w nim udział ponad cztery tysiące osób. Naszą parafię reprezentowało 10 Pań.

W czwartek, 31 października wspólnie z parafią pw. Ducha Świętego planujemy zorganizować tradycyjne już nabożeństwo Noc Świętych. Na nabożeństwie tym zapowiedział swoja obecność ks. bp Jan, Pasterz naszej diecezji. Nabożeństwo to rozpocznie się Mszą św. i w związku z tym Msza w tym dniu zostanie odprawiona wyjątkowo o godz. 18.00.

Sakramentalny związek małżeński planują zawrzeć Weronika Ciopińska, córka Wiktora, panna z naszej parafii oraz Daniel Chronowski, syn Andrzeja, kawaler z parafii w Tarnobrzegu. Zapowiedź druga. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich zachodzących między narzeczonymi powinien powiadomić naszą kancelarię parafialną.