6. Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia parafialne

na VI Niedzielę Wielkanocną.

17 maja 2020 r.

Liturgia tygodnia

Poniedziałek, 18 maja.

18.00 Nabożeństwo majowe. Msza św.: 1) za + Weronikę Januchtę (gregorianka), 2) za + ks. prał. Stefana Borowca, 3) za + Józefa Kowalskiego – od siostrzenicy Agnieszki z rodziną; nabożeństwo do św. Stanisława Kostki;

 

Wtorek, 19 maja.

18.00 Nabożeństwo majowe. Msza św.: 1) za + Weronikę Januchtę (gregorianka), 2) za ++ Stanisława w 16. rocznicę śmierci oraz Antoninę, 3) O Boże błogosławieństwo w pasterskiej posłudze dla Ks. Proboszcza, 4) O Boże błogosławieństwo dla Ks. Proboszcza z okazji urodzin – od Wspólnot Żywego Różańca;

 

Środa, 20 maja.
18.00 Nabożeństwo majowe. Msza św.: 1) za + Weronikę Januchtę (gregorianka), 2) za + Genowefę Brzyżkiewicz – od pracownicy Hemodynamiki Centrum Kardiologii, 3) za + Józefa Kowalskiego – od siostry Stanisławy;

 

Czwartek, 21 maja.

18.00 Nabożeństwo majowe. Msza św.: 1) za + Weronikę Januchtę (gregorianka), 2) za ++ Annę, Franciszka, Kazimierza, Jadwigę, Henryka, Jadwigę, Mieczysława, Helenę i Andrzeja, 3) za + Bogdana Molendę – od żony i dzieci z rodzinami;

 

Piątek, 22 maja.

18.00 Nabożeństwo majowe. Msza św.: 1) za + Weronikę Januchtę (gregorianka), 2) za + Sławomira Kmiecika – od córki Kingi z rodziną, 3) O Boże błogosławieństwo dla Brajana Branewicza z okazji 13. urodzin; rozpoczęcie nowenny do Ducha Świętego;

 

Sobota, 23 maja.

18.00 Nabożeństwo majowe. Msza św.: 1) za + Weronikę Januchtę (gregorianka), 2) za + Jana Bandrowskiego, 3) za ++ Antoninę i Józefa Zychów;

 

Niedziela, 24 maja. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Msze w następujących intencjach:

8.00 za ++ Teresę Stępień oraz Zofię i Stanisława Cieplickich;

10.00 za + Weronikę Januchtę (gregorianka);

12.00 1) za ++ Janinę i Stanisława Bednarskich, 2) O Boże błogosławieństwo dla Ireny Kundery z okazji 90. urodzin;

15.30 Nabożeństwo majowe;

16.00 za ++ Stanisławę i Piotra Bakalarzów oraz Irenę Opasik;

Inne

Sakramentalny związek małżeński planują zawrzeć:
Anita Dolezińska, córka Stanisława, panna z naszej parafii oraz Mateusz Ramiączek, syn Jana, kawaler z naszej parafii. Zapowiedź druga.
Tomasz Sówka, syn Zbigniewa oraz Martyna Sówka, córka Grzegorza. Zapowiedź pierwsza.
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich zachodzących między narzeczonymi powinien powiadomić naszą kancelarię parafialną.