Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Ogłoszenia parafialne

na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

16 maja 2021 r.

 

Liturgia tygodnia

Poniedziałek, 17 maja.
18.00
Nabożeństwo majowe. Msza św.: 1) za + Karola Salwę – od rodziny, 2) za ++ Stanisława i Zofię Zagnińskich oraz zmarłych z rodziny, 3) O Boże błogosławieństwo dla Mikołaja Sobury z okazji 14. urodzin;

Wtorek, 18 maja.
18.00
Nabożeństwo majowe. Msza św.: 1) za + ks. Stefana Borowca, 2) za + Mariana Borkowskiego – od rodzin Wojnowskich i Kwietniów, 3) za + Anielę Biskupską – od członkiń Róży Różańcowej Małgorzaty Liszki; nabożeństwo do św. Stanisława Kostki;

Środa, 19 maja.
18.00
Nabożeństwo majowe. Msza św.: 1) za ++ Piotra i Stanisławę Bakalarzów oraz Irenę i Tomasza Opasik, 2) O Boże błogosławieństwo dla Ks. Proboszcza z okazji urodzin – od Członkiń Róży Różańcowej Teodozji Kundery, 3) O Boże błogosławieństwo dla Ks. Proboszcza z okazji urodzin – od Pani Heleny, 4) O Boże błogosławieństwo dla Ks. Proboszcza z okazji urodzin – od Pani Heleny Januchty;

Czwartek, 20 maja.
18.00 Nabożeństwo majowe. Msza św.: 1) za ++ Stanisława w 17. rocznicę śmierci oraz Antoninę Zagnińskich, 2) za + Stanisławę Ciosek – od rodziny Krawczyków, 3) za + Jolantę Zielińską – od sąsiadów z ul. Warszawskiej;

Piątek, 21 maja.
18.00
Nabożeństwo majowe. Msza św.: 1) za ++ Zofię, Piotra i Stanisława Osuchów, 2) za + Ewę Piwowarską w 1. rocznicę śmierci, 3) O Boże błogosławieństwo dla Dominika z okazji 18. urodzin;

 

Sobota, 22 maja.
18.00 Nabożeństwo majowe. Msza św.: 1) za ++ Annę, Franciszka, Kazimierza, Jadwigę, Henryka, Jadwigę, Mieczysława, Helenę i Andrzeja, 2) za + Stefanię Kozubek – od Bronisławy Bakalarz i rodziny Rogowskich, 3) za + Teresę Ksel – od Aliny i Dariusza Dudek, 4) O Boże błogosławieństwo dla Brajana Branewicza z okazji 14. urodzin;

 

Niedziela, 23 maja. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Msze w następujących intencjach:
8.00 za ++ Stanisława i Stanisławę Kijaków oraz Anielę i Jana Dolezińskich – od Zdzisława Dolezińskiego z rodziną;
10.00 za ++ Stanisławę Cedro i Józefa Bugajskiego;
12.00 O Boże błogosławieństwo dla Karoliny Januchty z okazji 18. urodzin;
15.30 Nabożeństwo majowe;
16.00 za + Rozalię Jasek – od córki;

 

Inne

Sakramentalny związek małżeński planują zawrzeć:

Szymon Kaczmarczyk, syn Andrzeja, kawaler z naszej parafii oraz Laura Tarnowska, córka Andrzeja, panna z parafii Św. Hiacynty i Franciszka w Kielcach. Zapowiedź druga.

Paulina Gruszka, córka Bogusława, panna z naszej parafii oraz Dominik Karliński, syn Mariana, kawaler z Łosienia. Zapowiedź pierwsza.

Mateusz Salata, syn Piotra, kawaler z naszej parafii oraz Dominika Dziura, córka Macieja, panna z naszej parafii. Zapowiedź pierwsza.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich zachodzących między narzeczonymi powinien powiadomić naszą kancelarię parafialną.