21. Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne

na XXI Niedzielę zwykłą

22 sierpnia 2021 r.

 

Liturgia tygodnia

Poniedziałek, 23 sierpnia.

18.00 Msza św.: 1) za + ks. Stefana Borowca – od pani Heleny, 2) za + Stanisławę Kapińską w 1. rocznicę śmierci, 3) za + Stefanię Kozubek – od wnuczki Magdaleny z mężem, 4) O Boże błogosławieństwo dla Zbigniewa i Grażyny Kaletów z okazji 30. rocznicy ślubu – od dzieci;

 

Wtorek, 24 sierpnia. Święto św. Bartłomieja, Apostoła.
18.00 Msza św.: 1) za + Edwarda Siudę – od wnuka Macieja, 2) za + Teresę Ksel – od Bronisławy Bakalarz z rodziną, 3) O Boże błogosławieństwo i pomnożenie miłości małżeńskiej dla Joanny i Marcina w 3. rocznicę ślubu;

Środa, 25 sierpnia.
18.00
Msza św.: 1) za + Mariana Borkowskiego – od Andrzeja Borowca z rodziną z Zalezianki, 2) za + Leokadię Wotlińską – od rodziny Skąpskich, 3) O powołania do kapłaństwa;

Czwartek, 26 sierpnia. Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

18.00 Msza św.: 1) za + Stefanię Kozubek – od Doroty i Pawła Blejwas ze Słupcy, 2) za + Teresę Ksel – od Agnieszki, Pawła i Krzysztofa Kselów z Sukowa, 3) za + Bolesława Gila – od córki Eweliny z rodziną;

 

Piątek, 27 sierpnia. Wspomnienie św. Moniki.

18.00 Msza św.: 1) za + Edwarda Siudę – od uczestników pogrzebu, 2) za + Teresę Ksel – od Stanisławy Borkowskiej z rodziną, 3) za + Mariannę Biskupską – od zakładu pogrzebowego Kalia;

 

Sobota, 28 sierpnia. Wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.

18.00 Msza św.: 1) O Boże błogosławieństwo i pomnożenie miłości małżeńskiej dla Moniki i Dawida Zegadło w 10. rocznicę ślubu, 2) O zdrowie dla wnuka – od babci, 3) O Boże błogosławieństwo dla Ks. Proboszcza – od Wspólnot Żywego Różańca;

Niedziela, 29 sierpnia. XXII Niedziela zwykła. Msze w następujących intencjach:
8.00 za + Józefa Kozubka;
10.00 za ++ Karola Bakalarza w 19. rocznicę śmierci oraz Stefana;
12.00 za ++ Józefa, Janinę, Dorotę, Mirosława i Ireneusza; po Mszy chrzest Michała Tomasza Tusznio;
16.00 za + Zofię Murzyn w 1. rocznicę śmierci – od rodzeństwa;

Inne

Sakramentalny związek małżeński planują zawrzeć:

Monika Nogajczyk, córka Radosława i Beaty, panna z naszej parafii oraz Dominik Grzela, syn Roberta i Renaty, kawaler z naszej parafii. Zapowiedź druga.               Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich zachodzących między narzeczonymi powinien powiadomić naszą kancelarię parafialną.