5. Niedziela Wielkanocna

W związku ze zmianami w Parafii bieżące ogłoszenia mogą być niedostępne.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Ogłoszenia parafialne

na V Niedzielę Wielkanocną

15 maja 2022 r.

Liturgia Tygodnia

Poniedziałek, 16 maja. Święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.
18.00 Nabożeństwo majowe. Msza św.: 1) za + Leokadię Wotlińską (gregorianka), 2) za + Teresę Osuch – od rodziny Włodarczyków, 3) za ++ Zofię, Józefa, Mieczysława i Stanisława z rodziny Kozubków oraz Antoniego, Katarzynę i Annę z rodziny Radków, 4) za + Julię Kołdę – od syna Rafała z rodziną;

Wtorek, 17 maja.
18.00 Nabożeństwo majowe. Msza św.: 1) za + Leokadię Wotlińską (gregorianka), 2) za + Mirosława Biskupskiego – od Marianny i Danuty Cedro, 3) za + Stanisławę Ryś – od członkiń Róży Różańcowej Teodozji Kundery, 4) O Boże błogosławieństwo dla Mikołaja Sobury z okazji 15. urodzin;

Środa, 18 maja.
18.00
Nabożeństwo majowe. Msza św.: 1) za + Leokadię Wotlińską (gregorianka), 2) za + ks. prał. Stefana Borowca – od pani Heleny, 3) za + Mariannę Janus – od rodziny Borków z Masłowa, 4) za + ks. Stefana Borowca – od Wspólnot Żywego Różańca; nabożeństwo do św. Stanisława Kostki;

Czwartek, 19 maja.
18.00
Nabożeństwo majowe. Msza św.: 1) za + Leokadię Wotlińską (gregorianka), 2) za ++ Stanisławę i Piotra Bakalarzów oraz Irenę i Tomasza Opasik, 3) O Boże błogosławieństwo dla ks. Lucjana z okazji urodzin – od pani Heleny oraz członkiń Róż Żywego Różańca;

Piątek, 20 maja.
18.00
Nabożeństwo majowe. Msza św.: 1) za + Leokadię Wotlińską (gregorianka), 2) za ++ Stanisława w 18. rocznicę śmierci i Antoninę Zagnińskich, 3) za + Jana Szostaka – od rodziny Cymerów;

Sobota, 21 maja.
12.00
chrzest Mai Zofii Papros;
18.00 Nabożeństwo majowe. Msza św.: 1) za + Leokadię Wotlińską (gregorianka), 2) za + Teresę Osuch – od Ryszarda z rodziną, 3) za + Władysławę Piwowarczyk – od córki Renaty z rodziną, 4) O Boże błogosławieństwo dla Brajana Branewicza z okazji 15. urodzin;

Niedziela, 22 maja. VI Niedziela Wielkanocna. Msze w następujących intencjach:
8.00 za + Leokadię Wotlińską (gregorianka);
10.00 za + Stanisławę Cedro;
12.00 za ++ Annę, Franciszka, Kazimierza, Jadwigę, Henryka, Jadwigę, Mieczysława, Helenę i Andrzeja;
15.30 Nabożeństwo majowe;
16.00 za ++ Barbarę i Bolesława Gilów oraz Jana Motyla;

 

Inne

W dniu wczorajszym czworo dzieci z naszej parafii przystąpiło do Pierwszej Komunii Świętej. Razem z ich najbliższymi cieszymy się tą ważną w ich życiu chwilą i pragniemy wspólnie przeżywać Biały Tydzień.

 

W sobotę – 18 czerwca br. odbędzie się jubileuszowe XX Spotkanie Młodzieży

Diecezji Kieleckiej w Wiślicy.

 

Sakramentalny związek małżeński planują zawrzeć:

Weronika Januchta, panna z naszej parafii, córka Mariusza i Moniki oraz Michał Resiak, kawaler z parafii św. Jadwigi w Kielcach, syn Tadeusza i Aliny. Zapowiedź druga.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich, zachodzących między narzeczonymi, powinien powiadomić naszą kancelarię parafialną.