V Niedziela Zwykła

Ogłoszenia parafii p.w. NMP Matki Kościoła w Kielcach

V Niedziela Zwykła 04 lutego 2024

 

Poniedziałek 05 lutego. Wsp. św. Agaty, dziewicy i męczennicy

18.00 1) za + Feliksa Mroza – zam. prac. domu stud. „Filon”

2) za ++ Irenę, Jana

 

Wtorek 06 lutego.

18.00 1) za + cierpiących w czyśćcu

2) O Boże błog. dla Heleny i Ryszarda

 

Środa 07 lutego.

18.00 1) za + Genowefę Tutaj – zam. wnuczka Aneta z rodziną

2) O Boże błog. dla Ryszarda z racji urodzin i opiekę Bożą dla całej rodziny

 

Czwartek 08 lutego.

  1. 30 Różaniec i modlitwa do św. Józefa

18.00 ZBIOROWA

1) O zdrowie dla Krystyny

2) za ++ Władysława, Edwarda, Teresę, Józefę, Jana z rodz. Radomskich, Zofię, Wojciecha z rodz. Zacharskich, Stanisławę z rodz. Bańkowskich

3) za + Genowefę Tutaj – zam. rodz. Krupów

4) za + Mariana Stokowca – zam. uczestnicy pogrzebu

5) za + Andrzeja Zielińskiego – zam. żona z synem

6) za Stanisława Gila – zam. syn Paweł z rodziną

7) za + Czesława Jarząbka – zam. uczestnicy pogrzebu

 

Piątek 09 lutego.

18.00 1) za + Longina Siniarskiego (9 r. śm.)

2) za + Anielę, Henryka Kaczmarczyków, Tadeusza, Stanisławę Wojtynów

 

Sobota 10 lutego. Wsp. ob. św. Scholastyki, dziewicy

17.30 Różaniec i modlitwa do NMP Matki Kościoła

18.00 1) za + Genowefę Tutaj – zam. rodzina Zemstów

2) za + Władysława (18 r. śm.), Zofię, Stanisława Zagnińskich, Otolię, Mieczysława z rodz. Michtów

 

Niedziela 11 lutego. VI Niedziela zwykła.

08.00 O Boże błog. dla Jacka Radlicy z racji urodzin

 

10.00 za + Genowefę Tutaj – zam. córka Halina z rodziną

 

12.00 za + Feliksa Mroza – zam. córki z rodzinami

 

16.00 za parafian

 

Pozostałe ogłoszenia:

  1. Serdecznie dziękujemy sześciu Paniom z ul. Kolonia w Dąbrowie za wczorajsze prace porządkowe w kościele oraz ofiarowane na kwiaty pieniądze. W przyszłą sobotę na godz. 09.00 o pomoc w sprzątaniu proszę mieszkańców ul. Silnicznej. Dziękujemy również tym, którzy w piątek usuwali świąteczny wystrój kościoła.

 

  1. W najbliższy czwartek na godz. 19.00 zapraszamy do sali przy plebanii na spotkanie dla tych, którzy chcą pogłębiać swoją wiarę i wiedzę religijną. Zaproszenie od naszej wspólnoty kierujemy zwłaszcza do młodych ale i nie tylko.

 

  1. W środę został zakończony remont dzwonnicy. Z powodu przecieków należało odnowić i uzupełnić izolację. Koszt 12.000 złotych. W najbliższej czasie czeka nas jeszcze nie planowany a konieczny remont dachu na kościele który również przecieka z powodu uszkodzonego przez wiatr poszycia. W tym celu zakupiona została blacha miedziana na kwotę 16.000 zł. Dziękuję za wszelkie datki dzięki którym stać nas na zatroszczenie się o nasz kościół.

 

  1. Dziękuję wszystkim którzy przyjęli mnie podczas wizyty duszpasterskiej począwszy od 27 grudnia do wczoraj. Otwarliście przede mną Wasze domy i mieszkania z wiarą w moc Bożego błogosławieństwa i z życzliwością. Cieszę się, że staję się częścią naszej społeczności i że żywo interesujecie się życiem naszej wspólnoty. Dziękuję zwłaszcza tym, dla których to zainteresowanie przekłada się na konkretne postawy i zaangażowanie. Dziękuję za ofiary które złożyliście przy okazji naszego spotkania.