I Niedziela Adwnetu

Ogłoszenia parafii p.w. NMP Matki Kościoła w Kielcach

I Niedziela Adwentu 2023

 

Poniedziałek 04 grudnia.

06.30 za + Jana Pabisa – uczestnicy pogrzebu

 

 

Wtorek 05 grudnia.

06.30 1) za + Klarę Jaskulską – zam. zakład pogrzebowy

2) za + Mariannę Siniarską (3 r. śm.)

 

Środa 06 grudnia.

06.30 za + Helenę Magielską – zam. koleżanka Marianna Białek

 

Czwartek 07 grudnia. Wsp. ob. Św. Ambrożego bpa

06.30 za + Stanisławę Wojtynę – zam. rodz. Kunderów

 

Piątek 08 grudnia. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

06.30 za ++ Józefa, Krzysztofa Jakóbczyków

 

17.30 za ++ Mariannę, Jana Obarów, Mariana, Stanisława Obarów

 

Sobota 09 grudnia.

07.30 1) za + Józefa Sobierajskiego (10 r. śm.)

2) za + Julię Kołdę

 

Niedziela 10 grudnia. Druga niedziela Adwentu.

08.00 za parafian

 

10.00 za ++ Teofilę, Henryka Papisów

 

12.00 za + Rafała Błońskiego

 

16.00 za + Wiktorię, Jakuba, Jana, Stanisławę, Anetę

 

Pozostałe ogłoszenia:

  1. Serdecznie dziękujemy 10 Paniom i Franciszkowi z ul. Starogórskiej za wysprzątanie wczoraj naszego kościoła oraz za podarowane pieniądze na kwiaty i dekoracje. Za tydzień w sobotę na godz. 09.00 zapraszam do pomocy przy sprzątaniu mieszkańców ul. Kwiatowej i Barczańskiej.

 

  1. Od dziś można w zakrystii zaopatrzyć się w opłatki. Ofiarę którą składacie przy tej okazji, po odliczeniu kosztów zakupu przeznaczymy na remont kaplicy. Również można zakupić świece caritas. Mała w cenie 9zł, duża 18.

 

  1. Tydzień temu na cele duszpasterstwa młodzieży naszej diecezji ofiarowaliście 652 złote. Bardzo za to dziękuję.

 

  1. W zakrystii są także do nabycia kalendarze misyjne i rolnicze.

 

  1. Wczoraj po raz drugi w naszej parafii odbył się dla najmłodszych wieczór ku czci świętego biskupa Mikołaja. Było to możliwe dzięki zaangażowaniu wielu osób, którym serdecznie dziękuję. Wybaczcie że nie wymieniam imion i nazwisk ale nie chciałbym nikogo pominąć. To budujące, że w naszej parafii jest taka wspólnota osób, które przez swoje zaangażowanie, ofiarowany czas, pracę a nawet własny wkład finansowy robią masę dobra dla innych. Cieszę się, że mogę z Wami współpracować.